قیمت روز هواکش مرغداری 140

قیمت روز هواکش مرغداری 140 معمولا بر اساس سطح کیفی که هواکش دارد تعیین می‌شود و هر چه توان آن‌ها بیشتر و دارای کیفیت مطلوب‌تری باشد موجب افزایش قیمت می‌شود.
هواکش های مصرفی در مرغداری ها از نظر توان و قابلیتی که دارند در نمونه های مختلفی هستند که در این جا در مورد هواکش های مرغداری 140 صحبت می کنیم.

قیمت روز هواکش مرغداری 140

هواکش مرغداری 140 را از این جهت به این نام می شناسند که فن به کار رفته شده در آن ها دارای توان 140 هستند که بالاترین قدرت را دارا می باشند.
هواکش های مرغداری 140 غالبا در بازار ها با قیمت روز به فروش گذاشته می شوند تا مشتریان با اطمینان بتوانند آن ها را تهیه کنند.

هواکش مرغداری 140 :

هواکش های مرغداری در جنس های مختلفی تولید می شوند که عبارتند از :

  • هواکش گاوانیزه مرغداری

  • هواکش استیل مرغداری

به منظور افزایش تولید و بازدهی بالا، اولین اولویت تنفس خوب و ایده ال برای مرغ می باشد. به منظور ایجاد یک هوای مناسب و تهویه عالی در یک سالن مرغداری نیازمند هواکش می باشد. هرچقدر قدرت هوادهی و سرعت عمل آنها بالاتر باشد قطعا در سلامت و ضریب تبدیل طیور موثر می باشد.

قیمت فن مرغداری

قیمت هواکش استیل مرغداری 140 :

قیمت این هواکش ها در ابعاد و اندازه های مختلف و با جنس های تولید شده در هواکش بستگی دارد. که هواکش های استیل نسبت به نوع گالوانیزه ن دارای مقاومتبیشتر و طول عمر بالاتری هستند. برای خرید فن مرغداری بایستی مرغدار با آگاهی و شناخت کامل هر محصول دانش داشته و با انتخاب مناسب، بهترین هواکش مورد نظر خود را خریداری نماید.

انواع هواکش مرغداری 140 :

هواکش 140 یکی ازپرکاربرد ترین  انواع هواکش مرغداری میباشد. برای بهبودی و تهویه مناسب یک سالن مرغداری،قطعا از یک یا چندین هواکش بسته به مقیاس سالن الزامیست. تا با قدرت هوادهی بالا در کمترین زمان بتوان هوای داخل محیط را به بیرون انتقال دهد تا طیور دچار خفگی نشوند.از این رو ما،شما را به انواع فن مرغداری معرفی می کنیم.

هواکش 140*140 شش پره از جنس استیل با هوادهی 735 متر مکعب در دقیقه

هواکش 140*140 شش پره از جنس گالوانیزه با هوادهی 735 متر مکعب در دقیقه
هواکش 140*140 سه پره در دو جنس استیل و گالوانیزه با هوادهی 630 متر مکعب در دقیقه
هواکش 140*140 سه پره از جنس PPG با هوادهی 800 متر مکعب در دقیقه

ویژگی های هواکش مرغداری 140:

تهویه مناسب یک سالن موقعی میسر واقع می شود که جابه جایی هوا کمتر از یک دقیقه در کل فضا صورت گیرد.
از ویژگی های فن مرغداری می توان :
قدرت هوادهی بالا در زمان کم
راندمان 90 درصد
کمترین استهلاک انرژی
کمترین لرزش
کمترین صدای ممکن
نصب و نگهداری آسان
دارا بودن دمپر گریز از مرکز
مانع نفوذ نور و اشیا
خدمات پس از فروش
ضمانت نامه 18 ماهه
امکان خرید در دو مدل تک دور یا دو دور
ضد زنگ و ضد خوردگی جنس پروانه ها

ویژگی های فن مرغداری

سیستم های تهویه مرغداری :

در گذشته برای هوادهی و جلوگیری از خفگی و یا خروج آلاینده های تواید شده از پنجره ها یا با باز کردن در های بزرگ سالن انجام می گرفت که با مشکلات متعدد و جبران ناپذیری همراه بود. این امر باعث سرما خوردن طیور و یا در فصل گرم مانع خروج هوای گرم زیر سالن می شد.و همین امر باعث خفه شدن و کرختی مرغ و نخوردن دان و یا آب هم می شد.
اما در امروزه با داشتن سیستم های تهویه مرغداری مانند پنجره اینلت ، فن سیرکوله ، مه پاش و پدسلولزی استفاده می گردد و نحوه قرارگیری آنها البته با توجه به نظر متخصصین، مانع چنین مشکلاتی از این قبیل می شود.

فن چیست؟

فن یا هواکش های صنعتی معمولا در محیط های بزرگ و سر پوشیده، برای جلوگیری از دم زدگی و راکد ماندن هوا و همچنین رطوبت محیط بکار می رود زیرا این هواکش ها با پرتاب دهی زیاد حدود 30 متری، جهت یکنواختی هوای موجود در زمان کم نیز بسیار موثر است. و کمتر از چند دقیقه قادر به انتقال آن به محیط بیرون می باشد.

برای تهیه انواع تجهیزات مرغداری می توانید به سایت www.imorghdar.ir مراجعه نمایید