بهترین مدل سیستم هواکش مرغداری در تهران

بهترین مدل سیستم هواکش مرغداری که نقش مهمی را در سلامتی طیور ایفا می کند در نمایندگی های فروش موجود در تهران نیز ارائه می شود.
کارایی خاص سیستم هواکش باعث شده است که تولید کنندگان طرح های خاصی را برای تولید این نوع سیستم در نظر بگیرند. اخیرا بهترین مدل این نوع سیستم هواکش در تهران عرضه شده است.

بهترین مدل سیستم هواکش مرغداری

بهترین مدل سیستم هواکش مرغداری را با قیمت مناسبی از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که هواکش ها یکی از ضروری ترین تجهیزات قابل استفاده در مرغداری ها می باشند.
با توجه به متفاوت بودن سیستم هه و تجهیزات مرغداری، امروزه بهترین نوع از هواکش ها در کارخانه های موجود در شهر تهران تولید می شوند. این نوع سیستم هوای داخل سالن را تازه نگه می دارد.

بهترین مدل سیستم هواکش مرغداری

انواع هواکش های مرغداری صنعتی :

هواکش آکسیال :

هواکش به دو صورت خانگی و صنعتی در اندازه های مختلف استفاده می شود. و در دو مدل هواکش آکسیال و هواکش پلاگ فن حازونی دمنده یا مکنده تولید می شود.که در اینجا ما به هواکش هی صنعتی مورد استفاده در سالن های بزرگ و با حجم زیاد می پردازیم.

فن آکسیال صنعتی در استخر ها، کارگاه ها، ورزشگاه ها،مرغداری و دامداری بسیار مورد توجه برای تهویه و جابه جایی هوا قرار گرفته است. زیرا با باد مستقیم و موازی بهترین نوع تهویه را صورت می دهد و همچنین می تواند زمان زیادی را روشن بماند. و عملکرد خود را افزایش دهد.

انواع هواکش های آکسیال صنعتی :

هواکش های صنعتی معمولا در ابعاد و اندازه مختلف و قدرت هوادهی متنوع یه تولید می رسند. که در زیر به آنها اشاره می شود.

هواکش 140*140

هواکش 120*120

هواکش 100*100

هواکش سیرکوله

هواکش سیرکوله سقفی

هر کدام از این هواکش ها دارای قدرت هوادهی متفاوتی هستند. که معمولا در دیواره سالن در ارتفاع بالا نصب می شود. هر چند نصب هواکش ها مربوط به نوع تهویه در سالن می باشد. جز هواکش سیرکوله که از سقف آویزان می شود.

مزایای هواکش :

توان بالای 90 درصد

مصرف کم انرژی

بدون لرزش

کم صدا

عایق در برابر گرما

مانع زنگ زدگی و خوردگی

دمپر دار

استفاده از پولی

نصب آسان

نگهداری راحت

قدرت هوادهی بالا

خدمات پس از فروش

گارانتی 18 ماهه

 

هواکش آکسیال از بدنه استیل یا گالوانیزه و دیاق از جمس آلومینیم و دارای گپ محافظ گرد و غبار و پروانه از جنس استیل یا گالوانیزه و هواکش PPG می باشد. و تعداد پره ها از سه و یا شش پر می باشند.

جدید ترین هواکش ها معمولا دارای دمپر های گریز از مرکز می باشد. این ویژگی باعث جلوگیری هر نوع اشیا و پرنده وحشی در محیط داخل سالن شده و از طرفی مانع نفوذ نور به درون سالن می شود.

هواکش ها می توانند مجهز به پولی شوند که موجب کم یا زیاد شدن دور پروانه بسته به میزان تهویه در فصول سال است.

مشخصات فنی هواکش بستگی به اندازه و سایز آن دارد. و هر چقدر بزرگتر باشد قدرت و ولتاژ و شدت جریان بیشتری نیز دارا می باشد.

 مزایای هواکش سقفی سیرکوله :

اتصال مستقیم موتور به پروانه

استحکام بالا

هوادهی و راندمان بالا

مانع شیوع بیماری

قدرت پرتاب باد 15 متری

یکنواخت کردن هوای سالن

جبران افت فشار

 

قیمت هواکش مرغداری صنعتی :

هر یک از هواکش ها در بالاترین کیفیت و مواد اولیه تولید می شوند و با جدیدترین تجهیزات مرغداری روز دنیا برابری می کند.برای خرید می توانید به روش اینترنتی به طور آنلاین اقدام کنید. برای دریافت لیست قیمت تجهیزات مرغداری می توان به سایت های معتبر فروش آنها مراجعه نمود

صادرات فن آکسیال :

با سپاس فراوان از مرغدارانی که به این شرکت اعتماد کرده اند و خریداری نموده اند. شرکت بادرام تهویه عرضه کننده بهترین مدل سیستم هواکش مرغداری می باشد و در ازای این اعتماد شرکت هم خدماتی را برای ادامه همکاری با آنها، به عمل می آورد. از شما هم برای آشنایی با محصولات ما دعوت به عمل می آید.